Internetový obchod s velkým výběrem zboží z Indie

WORKSHOP OBLÉKÁNÍ SÁRÍ

KURZY OBLÉKÁNÍ SÁRÍ jsou zatím pozastaveny!

Pokud máte zájem, můžete napsat na info@govindabutik.cz, až kurzy opět obnovíme, přijde Vám pozvánka na Váš email.

Kurz probíhá v Govinda butiku v Soukenické ulici, začíná od 18.15 hod. a trvá cca dvě hodiny.

Nemusíte si nic nosit, vše je k dispozici. Kromě samotného oblékání se dozvíte i něco o původu sárí, materiálech, doplňcích a kultuře Indie.

Cena kurzu činí 150,- Kč.
Počet účastnic je limitovaný!


FOTOGRAFIE Z WORKSHOPU OBLÉKÁNÍ SÁRÍ    1    2    3    4    5    6    7    8Co nám napsaly účastnice workshopu

 • Naše milá Rodasí dd !
  Ráda bych Vám a všem oddaným poděkovala za krásné chvíle na kurzu oblékání sárí. Také prosím o předání mnoha pozdravů Harilíle, která se mi tak obětavě věnovala.
  Mějte se moc krásně, ať se vám všechno daří !
  Eva Bělotová

 • CO MI DALO SÁRÍ
  Od malinka navštěvuji restauraci Góvinda v Soukenické ulici v Praze a mám velice vřelý vztah k Indii.Celý život jsem si chtěla koupit Sárí a po téměř patnácti letech se mi to podařilo. Koupila jsem si fialové, bengálské. Měla jsem z něj velkou radost. A zároveň jsem měla obrovské štěstí - v den mé koupě Sárí, byl večer "Workshop oblékání Sárí". Na workshopu jsem se dozvěděla spoustu zajímavích věcí o Indii, jejím náboženství a oblékání tohoto skvělého oblečení - Sárí. Na workshopu jsem se sešla s velmi příjemnými lidmi a celý workshop se mi moc líbil. Se Sárím jsem moc a moc spokojená. Je velice praktické, krásné a člověk v něm má úplně jiné přemýšlení, než v typickém ,,západním" oblečení, (které nenosím a které nemám ráda).
  Moc děkuji Rodásí Déví Dásí a její kamarádce za jejich workshop a budu jim držet palce ve všech jejich aktivitách.
  S pozdravem Arika Klofcová.

 • Děkuji za workshop! Obléknout se do Sárí jsem se od vás rozhodně naučila:) Myslela jsem, že je to mnohem složitější, jsem tedy mile překvapena jak je to vlastně jednoduché, jen to chce ze začátku trpělivost a zkrátka to párkrát zkusit.
  Lucka Sumitra

 • Ahoj, nedávno jsem se zúčastnila kurzu oblékání sárí, bylo to moc fajn, dozvěděla jsem se spousty zajímavostí. Super byla ta část, kdy jsme si mohly osahat různé materiály, ze kterých se sárí vyrábí. Samozřejmě nejzajímavější bylo samotné oblékání. Teďka je ze mě profík :-))
  Takže děkuji Rodasí, bylo to moc fajn.
  Bára

 • Objevila jsem tento kurz na Vašich stránkách, velmi mě to zaujalo a tak jsem se hned přihlásila. Bylo to skvělé, lepší než jsem čekala ;-) Na začátku trocha teorie moc prospěla, dozvěděla jsem se spoustu nových informací a pak oblékání. Naučily jste mě správný postup a přidaly pár tipů, které se hodí! Díky moc, těším se na další setkání!
  Petra

 • Dobrý večer,
  konečně dostávám k tomu, abych Vám napsala pár řádek. Byl to opravdu příjemný a přínosný večer, hodně mi dal a splnil mé očekávání. Sárí je opravdu dokonalý oděv... Ráda bych se o něm dozvěděla ještě mnohem víc (a je mi jasné, že Vy byste o něm mohla vykládat ještě hodně dlouho, ale čas byl omezený a naše skupinka hodně různorodá)........... Ještě jednou moc děkuji a zdravím, přeji Vám krásné jarní dny.
  Lenka K.