Internetový obchod s velkým výběrem zboží z Indie

Govinda vegetariánská restaurace a cukrárna.
Soukenická ulice 27, Praha 1 (u Petrského náměstí)

www.govindarestaurace.cz

Otevírací doba je pondělí až pátek od 11.00 do 18.00 hod.

Zde si můžete ověřit výrok, že masité pokrmy může jíst jen někdo, ale vegetariánské lahůdky všichni. Každý den ochutnáte jiné menu, které zde kuchaři vaří s láskou a oddaností podle védských zásad a pravidel.
Menu se vždy skládá z pěti druhů jídel: polévka, rýže, sabjí (zeleninový pokrm), salát a čatný (ovoce připravené pikantním způsobem, které napomáhá jídlo správně strávit).
Přijímáme objednávky dortů ke všem příležitostem. Kromě základního menu je každý den nabídka zeleninových smažených pochoutek a indického chleba - čapátí. Ze sladkostí si můžete vybrat mezi koláči, dortíčky a indickými specialitkami, kterým neodoláte.
I přesto, že je restaurace umístěna v centru Prahy, její ceny jsou velmi přijatelné.
Malé meny stojí 96,- Kč a velké 108,- Kč, přičemž si u velkého meny můžete přidat kolikrát chcete.
Horní část restaurace má 52 míst k sezení.

Příjemnou hudbu a posezení v indickém stylu najdete ve spodní části restaurace. Tato část Govinda restaurace poskytuje dalších 25 míst k sezení pro naše hosty. Můžete zde poobědvat nebo mlsat sladkosti z naší indické cukrárny, nacházející se v prvním patře budovy či jen tak relaxovat. Je zde také možnost rezervace stolů k zvláštním příležitostem. V těchto přízemních prostorách se uskutečňují pravidelné kulturní středeční programy pro hosty, kteří mají zájem o staroindickou kulturu a filozofii.

Těšíme se na Vás!